0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

SHBA-ja do të vendosë në listën e zezë edhe persona në Greqi që punojnë kundër Marrëveshjes së Prespës

Ata që punojnë kundër Marrëveshjes së Prespës dhe në vende jashtë Ballkanit Perëndimor, përfshirë Greqinë, do të futen në listën e zezë të SHBA-së.

Back to top button
Close
Close