BotëBotë.PortalSvet.Slajder

SHBA-ja dhe Kina u angazhuan për bashkëpunim rreth zgjidhjes së krizës klimatike 

SHBA-ja dhe Kina u angazhuan se do të bashkëpunojnë rreth zgjidhjes së ndryshimeve klimatike, kumtuan mbrëmë të dyja vendet pas vizitës së të dërguarit amerikan për klimë Xhon Keri në Shangai.

Back to top button
Close
Close