BotëBotë.Portal

SHBA-ja dhe BE-ja e dënuan përdorimin e forcës në protestat në Rusi

SHBA-ja në mënyrën më të ashpër e dënoi përdorimin e forcës policore ndaj demonstruesve dhe gazetarëve në protestat e djeshme në Rusi, kumtoi Departamenti amerikan i Shtetit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close