0_Web_Aktuale0_Web_Përzgjedhja e redaktoritBotëBotë.PortalSvet.Slajder

SHBA-ja deri më tani i ka përdorur 187 milionë doza të vaksinës kundër Kovid-19

SHBA-ja deri më tani i ka injektuar mbi 187 milionë doza të vaksinës kundër Kovid-19 dhe deri dje në vend janë shpërndarë 237,7 milionë doza, kumtoi Qendra amerikane për kontrollin dhe parandalimin e sëmundjeve (CDC).

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close