0_Спорт.ПорталТенис

Шампионката Осака елиминирана од „Ју Ес Опен“

Лидер на ранг-листата ќе биде Ешли Барти, а веднаш по неа ќе биде Каролина Плишкова, иако и двете веќе испаднаа од турнирот.

Back to top button
Close
Close