0_Magazinë.PortalDisenj

Shakira në kostum banjo të disenjuar sipas idesë së saj

Këngëtarja kolumbiano-amerikane Shakira në Instagram i tregoi bikinet e saj të reja të, të disenjuara sipas idesë së saj.

Los Anxhelos, 9 shtator 2020 (MIA) – Këngëtarja kolumbiano-amerikane Shakira në Instagram i tregoi bikinet e saj të reja të, të disenjuara sipas idesë së saj.

Krijimi është nga shoqja e saj (me emrin Bego), por kostumi me dy pjesë është për këngëtaren personalisht. Me të, ndër të tjera, ajo synoi të tregonte formën e saj të shkëlqyeshme dhe trupin e hijshëm si rezultat i fitnesit dhe stërvitjes.

Gjëja e fundit që fansat dëgjuan nga Shakira ishte bashkëpunimi i saj me grupin pop Black Eyed Peas – kënga me titull “Girl Like Me”. mb/

Таг

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close