0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Шахпаска во Берово на доделување дозвола на домот за социјална заштита за стари лица „Д-р Иван Влашки“

Министерката за труд и социјална политика Јагода Шахпаска денеска ќе се обрати на доделувањето дозвола за вршење дејност од социјална заштита за давање на социјалната услуга помош и нега на Општинската јавна установа за социјална заштита (ОЈУСЗ) „Д-р Иван Влашки“ во Берово.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close