0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderShoqëri

Shahpaska: Protokollet në kopshte respektohen reptësisht, piku më i madh ishte në nëntor, tani situata është stabile

Situata me pandeminë e shkaktuar nga KOVID-19 në kopshte është stabile dhe nuk ka rritje ekstreme të numrave, deklaroi sot ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska.

Back to top button
Close
Close