BiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderMakedonija.Slajder

Shahpaska: Nuk kemi thënë se kur do të sillet ligji për blerjen e stazhit, por do ta përmbushim premtimin e dhënë parazgjedhor

Ligji për blerjen e stazhit është proces që do të zgjasë, ndërsa ne do ta përmbushim premtimin tonë zgjedhor të dhënë para qytetarëve. Kështu u përgjigj sot ministrja e Punës dhe e Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska në pyetjen e gazetarëve kur mund të pritet ky vendim ligjor, të ketë çfarëdo detajesh rreth tekstit të paraparë dhe nëse është arritur ndonjë marrëveshje

Back to top button
Close
Close