EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Shahin: Deri në fund të verës duhet ta vendosim pandeminë nën kontroll

Profesori i mjekësisë dhe bashkëthemeluesi i “BioNTek”, Ugur Shahin parashikon se rastet e reja të koronavirusit në Gjermani “do të kenë rënie të konsiderueshme nga fundi i majit ose në fillim të qershorit”, si rezultat të vaksinimit.

Back to top button
Close
Close