Svet.SlajderСветСвет.Портал

Североисточниот дел на Австралија погоден од циклонот Ниран

Повеќе од 40.000 домаќинства се без електрична енергијa откако тропскиот циклон Ниран го погоди североисточниот дел на Австралија

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close