0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderShoqëri

Seminar onlajn për sfidat me të cilat përballen gazetarët gjatë kovid-krizës

Sindikata e pavarur e gazetarëve dhe punonjësve të mediave dhe Instituti maqedonas i mediave, organizojnë seminar onlajn me temë "Mbështetja psikologjike për gazetarët në situata krize".

Back to top button
Close
Close