0_Магазин.ПорталЗанимливости

Семејството Бајден со нови украси во Белата куќа по заминувањето на Доналд и Меланија

Новиот изглед на палатата, според многумина, е делумно забавен, освежувачки, но истовремено е ставен и личен печат... За време на свеченоста при инаугурацијата, 90 членови на персоналот на Белата куќа почнаа со внесувањето на личните работи на семејството Бајден, а потфатот траеше пет часа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close