0_Магазин.ПорталСцена

Селена Гомез ја покажа лузната од операцијата што ѝ го спаси животот

„Кога ми направија трансплантација на бубрег... Не сакав таа да се гледа на фотографии, па затоа носев работи што ќе ја покријат. Сега, повеќе од кога било, се чувствувам сигурна во тоа која сум јас и низ што поминав... И, горда сум на тоа“, напиша Селена

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close