0_Магазин.ПорталСцена

Селена Гомез ја покажа лузната од операцијата што ѝ го спаси животот

„Кога ми направија трансплантација на бубрег... Не сакав таа да се гледа на фотографии, па затоа носев работи што ќе ја покријат. Сега, повеќе од кога било, се чувствувам сигурна во тоа која сум јас и низ што поминав... И, горда сум на тоа“, напиша Селена

Back to top button
Close
Close