0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikëShoqëri

Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Ostin – Shekerinskës: Maqedonia e Veriut shtë miku dhe aleati ynë i çmuar

Maqedonia e Veriut është një mik dhe aleat i vlerësuar dhe pres që të thellojmë bashkëpunimin tonë në vitet e ardhshme. Urime për përvjetorin e ardhshëm të pranimit në NATO. SHBA-ja e vlerëson shumë kontributin e Maqedonisë s; Veriut në misionet e NATO-s në Afganistan, Irak dhe Kosovë, tha sekretari amerikan i Mbrojtjes, Lloyd Ostin në një letër dërguar ministres  së Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close