0_Спорт.ПорталСпорт

СЕХА одреди датум за мечот меѓу Еурофарм Пелистер и Загреб 

Регионалната ракометна СЕХА лига го одреди 1 јуни како термин за одигрување на последниот натпревар од групата А меѓу Еурофарм Пелистер и ППД Загреб, соопшти попладнево битолскиот клуб.

Back to top button
Close
Close