0_Македонија.ПорталДописници МКДОпштински вести

Седумдесет крвни единици обезбедени во крводарителска акција во Кавадарци

Седумдесет крвни единици беа обезбедени во денешната доброволна крводарителска акција во Кавадарци.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close