0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Седници на собраниските комисии за политички систем и одбрана и безбедност

Во Собранието на Република Македонија денеска по две седници ќе одржат комисиите за политички систем и односи меѓу заедниците и за одбрана и безбедност, а ќе заседава и Законодавно - правната комисија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close