0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Седници на неколку собраниски комисии

Во Собранието денеска седници ќе одржат комисиите за прашања на изборите и именувањата, за политички систем и односи меѓу заедниците, за земјоделство, шумарство и водостопанство, како и Комитетот за односи меѓу заедниците. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close