0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Седници на две собраниски комисии

Во Собранието на Северна Македонија денеска седници ќе одржат Комисијата за образование, наука и спорт и Законодавно-правната комисија. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close