0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Седници на четири собраниски комисии

Во Собранието денеска седници ќе одржат Комисијата за надворешна политика, Законодавно-правната комисија. Комисијата за финансирање и буџет и Комисијата за образование, наука и спорт

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close