0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Седница на Владата

Владата денеска со почеток во 12:00 часот ќе ја одржи третата седница, соопштија од владината прес-служба. 

Скопје, 9 септември 2020 (МИА) – Владата денеска со почеток во 12:00 часот ќе ја одржи третата седница, соопштија од владината прес-служба.

За заклучоците од седницата, Владата ќе информира со соопштение по нејзиното завршување. мд/лв/

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close