0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Седница на Советот за безбедност, во фокусот политичко-безбедносната состојба по членството во НАТО

Политичко-безбедносната состојба во земјава по членството во НАТО, ќе биде темата на која ќе се разговата на денешната осма седница на Советот за безбедност на Република Северена Македонија, што ќе се одржи во „Вила Водно“ со почеток во 12:00 часот. 

Back to top button
Close
Close