0_Македонија.ПорталОпштествоСкопје

Седница на Советот на Град Скопје

Советот на Град Скопје денеска ќе ја одржи својата педесет и седма седница. На дневен ред на ова седница се 28 точки.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close