0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Седница на Советот на јавните обвинители (во живо)

Советот на јавните обвинители на Република Северна Македонија ќе ја одржи 24-та седница

Скопје, 22 април 2021 (МИА) – Советот на јавните обвинители на Република Северна Македонија ќе ја одржи 24-та седница.

Back to top button
Close
Close