0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Седница на собраниската Комисија за образование

Во Собранието на Република Северна Македонија денеска седници ќе одржат Комисијата за образование, наука и спорт и Законодавно-правната комисија. 

Back to top button
Close
Close