0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталПолитика

Седница на собраниската Комисија за финасирање и буџет

Во Собранието на Република Северна Македонија денеска ќе се одржи седницата на Комисијата за финансирање и Буџет.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close