0_Web_АктуелноBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Седница на Економско-социјалниот совет за петтиот пакет мерки

Членовите на Советот имаа можност да дадат предлози, сугестии и мислења кои би се разгледале од страна на Владата со цел поефективна распределба на државната помош за оние на кои им е најпотребна.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close