Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Седми по ред протест во Барселона поради апсењето на раперот Пабло Хасел

Во соопштението на каталонската полиција се наведува дека гневните демонстранти фрлаа различни предмети кон седиштето на полицијата и запалија повеќе канти за смет.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close