0_Web_AktualeKronikëKronikë.PortalMakedonija.SlajderShoqëri

Seancë e re për “Titanik” pas dy muajsh pauzë

Pas dy muajsh shtyrje dhe seanca jo të mbajtura, sot në Gjykatën Penale në Shkup është parashikuar të vazhdojë gjykimi për rastin "Titanik".

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close