0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikë

Seancë e Komisionit Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit

Komisioni Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit (KSHPK) sot do të mbajë mbledhje ku në rend dite është veprimi për lëndë konkrete.

Shkup, 24 gusht 2020 (MIA) – Komisioni Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit (KSHPK) sot do të mbajë mbledhje ku në rend dite është veprimi për lëndë konkrete.

Siç informojnë prej atje, duke pasur parasysh rekomandimet e Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut të miratuara në drejtim të parandalimit të përhapjes së Kovid-19 si dhe mospasjes së kushteve për praninë e mediave në këtë periudhë, seanca e 37-të e Komisionit do të mbahet pa prezencën e mediave. fab/

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close