0_Web_АктуелноБалканБалкан.Портал

Се зголемува притисокот врз балканската рута

Шефот на Бирото за борба против трговијата со луѓе при Криминалистичката служба на Австрија, Гералд Тацгерн предупреди на зголемениот притисок на миграцијата врз балканската рута.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close