Дописници МКДОпштински вести

Се зголемува бројот на позитивни случаи со КОВИД-19 во Македонска Каменица

Се зголемува бројот на позитивни случаи со КОВИД-19 во Македонска Каменица, но и во Делчево.

Back to top button
Close
Close