0_МИА Истражува.ПорталSvet.SlajderИзбрано

Се запознавме со двa „нoн пејпери“ за БиХ, а се сомнева дека постои и трет документ

Според информациите до кои дојде Кликс.ба, а за што се сомневаат и новинарите од словенечкиот портал Нецензурирано, голема е веројатноста во последните месеци да се скроени три т.н. „нен пејпери“ или неофицијални документи чии автори не се познати, но кои се заинтересирани за радикални промени на Балканот, а особено во БиХ, Косово и Северна Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close