0_Магазин.ПорталСцена

Се запали имотот на Џеј Зи и Бијонсе во Њу Орлеанс

Сведоци велат дека биле потребни 22 пожарникари и повеќе од два часа за да се спречи пожарот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close