0_Македонија.ПорталОпштество

Се вакцинираше министерката за одбрана Радмила Шекеринска

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска се вакцинираше против Ковид-19.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close