0_Web_Насловна-слајдерЕвропаЕвропа.Портал

Се урна училишна зграда во Антверпен

Најмалку едно лице загина, а деветмина се повредени при уривање на зграда на основно училиште во изградба во белгискиот град Антверпен, соопштија локалните власти.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close