Svet.SlajderСветСвет.Портал

Се урна хотел во Њу Орлеанс, две лица загинаа

Најмалку две лица загинаа, а едно е пријавено за исчезнато кога се урна дел од хотел во изградба во Њу Орлеанс, Луизијана.

Back to top button
Close
Close