Svet.SlajderДописници СветЕвропаЕвропа.Портал

Се самозапали маж на париската метро станица Пигал во Париз

 Маж попладнево се самозапали на станицата Пигал, во Париз, а еден патник интервенирал со апарат за гаснење пожар, јави дописникот на МИА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close