0_Web_Актуелно0_Web_Избор на уредникотСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Сè поголеми насилства врз цивилите во Авганистан, талибанците со порака – „ова е само почеток“

„Самоубиствениот напад беше само почеток на контранапад против клучни личности и водачи на администрацијата“, објави на Твитер портпаролот на талибанците Забиул Муџахед.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close