Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Се отвори најголемиот центар за вакцинација во Белгија

Официјално денеска е отворен најголемиот центар за вакцинација во Белгија, иако не функционира уште со полн капацитет поради недостаток на вакцини, јави дописничката на МИА од Брисел

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close