СветСвет.Слајдер

Се обидел да прошверцува над еден тон кокаин во 24 куфери

На аеродромот во бразилскиот град Редифе откриени и запленети се 1,304 тони кокаин, а приведени се пет лица

Back to top button
Close
Close