Дописници МКДОпштински вести

Се бара штитеник од Малиот групен дом за деца во Кавадарци  

Полицијата информира дека се бара 11-годишен штитеник од Малиот групен дом за деца од социјален ризик во Кавадарци.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close