Политички партии

СДСМ: Зеќири и Смилевски меѓу сопартијците во Бутел

Денеска потретседателот на СДСМ, Мухамед Зеќири и претседателот на ОО СДСМ Бутел Велимир Смилевски заедно се на терен со граѓаните. Граѓаните ги препознаваат успешните политики и се приклучуваат кон СДСМ. Процесот на ажурирање на членството се одвива со одлично темпо, членовите се силно мотивирани.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close