Политички партии

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ продолжуваат да шират лажни вести

ВМРО-ДПМНЕ упорно продолжуваат да шират лажни вести и да прават конструкции, очајни бидејќи никако не им поаѓа од рака да го одбранат криминалот во своите редови. Прво потврдениот дезинформатор Мицкоски, а потоа и неговиот колега Арсовски изнесуваат извртувања и измислици за некакви фалсификати.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close