Политички партии

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ продолжува да работи против граѓаните

ВМРО-ДПМНЕ и губитникот Мицкоски ни по шест порази никако да го слушнат гласот на народот, продолжуваат да работат против граѓаните и државата

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close