Политички партии

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ не престанува со обидите за блокада на образовните реформи

Викендов ВМРО-ДПМНЕ доживеа фијаско на протестите што ги организираше низ неколку градови низ државата, граѓаните не наседнаа на обидите за манипулација на опозициската партија. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close