Политички партии

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ и Мицкоски имаат уплав од правдата, затоа шират лажни вести и неосновани напади

Последен доказ за тоа што Мицкоски се стави во заштита на неговиот соработник, пратеникот Антонио Милошоски по скандалот ,,Кражба". 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close