Политички партии

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ го кочи растот на платите на наставниците и стручните работници

Деструктивна, безидејна и штетна, ВМРО-ДПМНЕ го блокира законот, го кочи растот на платите на наставниците и стручните работници

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close