Политички партии

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ да се извини за лагите кон Шилегов

Откако денеска кандидатот за градоначалник на Град Скопје Петре Шилегов ги разобличи лагите на опозициската партија, најмалку што можат да направат од белиот дворец е да се извинат за сите лаги што во континуитет ги пласираа овие денови.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close